Volám sa Blažena Ovsená a som autorkou gej románov Adam a Neviditeľný zdroj. Pokiaľ chceš vedieť, o čom sú moje dva romány, prezradím ti to v krátkosti.

Obidva romány rozprávajú o živote Adama Fejfara, mladého chalana zo Slovenska, ktorý zisťuje, že asi bude na chalanov. Román Adam je úvod do Adamovho života, jeho rodinné pozadie, cesta do USA a snaha nájsť si frajerku aj napriek hlodavému pocitu pri pohľade na pekných chalanov. U Dáši, prefajčenej anglickej lektorky, nájde pochopenie a rozptýlenie. 

V románe Neviditeľný zdroj Adam už vie, čo chce, a preto ide naplno za svojím snom – nájsť si super blondiaka s modrými očami a s nosom prehnutým ako skokanský mostík, priateľa na celý život. Jeho romantický náhľad na život však zmrazí krutá realita krátkodobých gej vzťahov, až napokon ho nevšedná a nevyspytateľná cesta dovedie ďaleko od domova k filozofickému hľadaniu návodu na šťastie s nečakaným vyvrcholením.

Oba romány ťa prevedú panoptikom najbizarnejších postavičiek, od starej tetky Veruny cez prepitého a pritepleného anglického lektora Samsona, prefajčenú anglickú lektorku Dášu, ilegálnych stroskotancov v USA, až po gejov a transky zo zapadnutého slovenského gejbaru, nazývaného Peking, s ktorými, ak nie je veľká zábava, tak potom je to určite psycho-terno. Ak by ti v príbehu chýbal napríklad ujačaný bezzubý Američan so ženským hlasom, ktorý žije v minulosti a ktorý sa oblieka do šiat z čias americkej občianskej vojny, tak v príbehu nájdeš aj jeho.

Oba romány si môžeš kúpiť spolu za bezkonkurenčnú akciovú cenu priamo v eshope vydavateľa, stačí, ak zadáš zľavový kupón: ADAM

Prvé knihy sú podpísané mojím vlastnoručným autogramom. Raz budú mať tieto kusy isto veľkú cenu.

Pred kúpou si môžeš prečítať aj ukážky: ADAM, NEVIDITEĽNÝ ZDROJ

Prajem ti príjemné čítanie…

Blažena Ovsená